Proxima Service Sp. z o.o. logo

Proxima Service Sp. z o.o.

Kraków, Ul. Wygoda 5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Inwestycyjne „PROXIMA-Service” Sp. z o.o. działa od 1990 roku, a jej podstawowym obszarem działania są inwestycje kapitałowe i budowlane.

Kapitał Spółki w wynosi 7 700 500 zł. Spółka od 2000 roku jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie. Spółka uczestniczyła wprost lub pośrednio w realizacji inwestycji komercyjnych o łącznej powierzchni 70 000 m2 oraz ponad 1000 lokali mieszkaniowych.

W ciągu ostatnich kilku lat zrealizowaliśmy trzy budynki mieszkalne oraz pawilon handlowo-usługowy na osiedlu „Górka Narodowa – Wschód”. Wśród obecnie oddawanych do zamieszkania inwestycji znajduje się kameralny budynek 33 mieszkań wykończonych na życzenie właścicieli „pod klucz”, znajdujący się w Łagiewnikach.

Proxima Service oferuje atrakcyjne nowe mieszkania w Krakowie, wyróżniające się na lokalnym rynku nieruchomości solidnością wykończenia oraz konkurencyjnymi cenami. Dogodna lokalizacja obiektów oraz istniejąca infrastruktura gwarantują wysoki komfort mieszkania.

Proxima Service Sp. z o.o. to firma deweloperska w Krakowie, ciesząca się dużym uznaniem i zaufaniem Klientów. Z pasją i zaangażowaniem realizuje inwestycje zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne, stosując wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Proxima Service Sp. z o.o. wykorzystuje nowoczesną myśl architektoniczną, oddając do dyspozycji Klientów mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz. Kraków to idealne miejsce na własne lokum, Proxima Service pomoże Państwu spełnić marzenia!

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Proxima Service Sp. z o.o. logo
Proxima Service Sp. z o.o.
Kraków, Ul. Wygoda 5
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: