PRIBO Nieruchomości Sp. z o. o. logo

PRIBO Nieruchomości Sp. z o. o.

Warszawa, Bitwy Warszawskiej 1920 nr 23 lokal 109
O nas
Kontakt

Informacje o nas

PRIBO Nieruchomości w Warszawie powstała jako celowa spółka firmy PRIBO Suwałki do realizacji zamierzeń developerskich. Od ponad 20 lat PRIBO Suwałki jako Generalny Wykonawca realizowało osiedla mieszkaniowe oraz wielokondygnacyjne obiekty apartamentowe na terenie Warszawy oraz północno-wschodniej Polski.

Zrealizowane na zlecenie znanych polskich i zagranicznych developerów obiekty na Ursynowie, Bielanach, Białołęce i Mokotowie  pozwoliły nam zebrać wiele bezcennych doświadczeń związanych nie tylko z wykonawstwem budynków mieszkalnych, ale również dotyczących profesjonalnej obsługi Klientów nabywających lokale mieszkalne. Mając bezpośredni kontakt z Klientami, zarówno w trakcie realizacji budynków jak również podczas ich odbiorów, doskonale poznaliśmy potrzeby, przyzwyczajenia oraz marzenia warszawskich nabywców mieszkań. Każdy Klient, czy to kupujący małe, zwykłe mieszkanko, czy też olbrzymi luksusowy apartament, powinien otrzymać mieszkanie, które spełni jego marzenia i pozwoli mu bezpiecznie, przyjemnie i spokojnie spędzać swój czas z rodziną.

Mając taki bagaż doświadczeń, PRIBO Suwałki postanowiło powołać do życia Spółkę PRIBO Nieruchomości w Warszawie.

Idea prowadzenia działalności developerskiej oraz generalnego wykonawstwa obiektów w ramach jednej grupy kapitałowej PRIBO ma nie tylko zapewnić naszym klientom pełen profesjonalizm w całym procesie zakupu, realizacji i odbioru mieszkania, ale przede wszystkim zaproponować korzystniejszą ofertę zakupu mieszkania o bardzo wysokiej jakości.

Podstawowym celem PRIBO Nieruchomości jest zaoferowanie Państwu całej gamy mieszkań i apartamentów spełniających najwyższe wymagania jakościowe.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

PRIBO Nieruchomości Sp. z o. o. logo
PRIBO Nieruchomości Sp. z o. o.
Warszawa, Bitwy Warszawskiej 1920 nr 23 lokal 109
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: