Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pozytyw Sp. z o.o. logo

Pozytyw Sp. z o.o.

Będzin, ul. Brzozowicka 110
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Co roku powstaje wiele nowych osiedli w miastach i na ich obrzeżach. Mieszkania te najczęściej stają się wymarzonym, nareszcie własnym lokum dla pierwszych mieszkańców. Misją firmy Pozytyw Sp. z o.o. jest spełnianie mieszkaniowych marzeń i zapewnienie zadowolonym klientom pozytywnej lokatorskiej przyszłości.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom

Będzińsko-Dąbrowskie osiedle Brzozowica jest odpowiedzią na rosnące potrzeby lokalowe osób zamieszkujących ten rejon. Dynamiczny rozwój gospodarczy województwa śląskiego sprawia, że rejon ten staje się coraz bardziej atrakcyjną lokalizacją nie tylko do pracy, ale i do zamieszkania. My wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując najwyższej jakości mieszkania w atrakcyjnym, dobrze skomunikowanym rejonie między Będzinem a Dąbrową Górniczą.

4 lata na polskim rynku

Pozytyw Sp. z o.o. powstała w 2006 roku. Ostatnie cztery lata spędziliśmy na przygotowywaniu inwestycji do budowy. Możecie Państwo być pewni, że czas ten wykorzystaliśmy dobrze. Nasza rzetelna praca włożona w badania i analizę rynku nieruchomości i przygotowanie projektu została zwieńczona sukcesem – rozpoczęcie budowy nastąpiło w listopadzie 2009 roku.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Pozytyw Sp. z o.o. logo
Pozytyw Sp. z o.o.
Będzin, ul. Brzozowicka 110
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023