PORIN logo

PORIN

Legionowo, ul. Jagiellońska 34
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Oferta firmy PORIN to kompleksowa obsługa różnego rodzaju inwestycji budowlanych – od sporządzania projektów, poprzez organizację budowy, aż po modernizację istniejących budynków. Odkąd zaczęliśmy działać na rynku w 1993 roku, z proponowanych usług skorzystało już wielu klientów, a ich pozytywne opinie o nas stanowią potwierdzenie najwyższej jakości obsługi. Zakres działalności firmy to także sprzedaż domów w Legionowie i okolicach – są to domy jednorodzinne, szeregowe i bliźniacze, a zdjęcia przykładowych realizacji dostępne są w jednej z zakładek na stronie internetowej. Zobacz, jakie domy zostały do tej pory wybudowane i dołącz do grona zadowolonych klientów firmy PORIN z Legionowa.

Budowa domów, obiektów mieszkalno-usługowych i magazynów realizowana jest zawsze przy wykorzystaniu najlepiej dobranych, świetnej jakości materiałów budowlanych oraz wyjątkowych, nowoczesnych technologii. Każdy stosowany przez nas materiał posiada niezbędny certyfikat i atest dopuszczający go do użytku budowlanego. Pracownicy firmy PORIN chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania klientów związane z budową domów i pomogą na każdym etapie realizowania inwestycji. Wieloletnie doświadczenie pracowników to gwarancja jedynej w swoim rodzaju, profesjonalnej obsługi – od wbicia pierwszej łopaty na placu budowy, aż po wręczenie kluczy do wybudowanego domu.

Kontakt

PORIN logo
PORIN
Legionowo, ul. Jagiellońska 34
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: