Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

„POL–KAR” S.C. logo

„POL–KAR” S.C.

Police, ul. Usługowa 16
O nas
Kontakt

Informacje o nas

POL-KAR Spółka Cywilna powstała w 2000 roku. Realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży usługowego oraz mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego. Właściciele to doświadczeni przedsiębiorcy, od lat związani z lokalnym sektorem budowlanym i rynkiem nieruchomości.

Działalność spółki POL-KAR obejmuje wszystkie etapy procesu deweloperskiego: od pozyskania gruntu, poprzez opracowanie kompleksowego projektu we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi i uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń, po nadzór nad realizacją.

Ścisła współpraca z architektami i fachowcami z dziedziny budownictwa gwarantuje solidną kontrolę nad wykonaniem inwestycji i profesjonalną obsługę klienta. Tworząc nowoczesne Osiedle Leśne spółka POL-KAR dba o jakość, funkcjonalność oraz otoczenie przyjazne mieszkańcom.

Kontakt

„POL–KAR” S.C. logo
„POL–KAR” S.C.
Police, ul. Usługowa 16
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023