P.H.U. WĘGLOBUD logo

P.H.U. WĘGLOBUD

Siedlce, ul. Poniatowskiego 81
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WĘGLOBUD” powstało w 1996 r.

Początkowo zajmowaliśmy się handlem opałem i wydobyciem kruszywa naturalnego na potrzeby budownictwa.

W 1997 r. nabyliśmy obiekt przy ulicy Poniatowskiego 81, który do dnia dzisiejszego jest naszą siedzibą, pozwolił on w znacznym stopniu na dynamiczny rozwój firmy.

Poszerzyliśmy ofertę o materiały budowlane, została uruchomiona stacja paliw, stacja LPG.

Jako wyłącznego dostawce paliw do naszej stacji wybraliśmy PKN Orlen. Jesteśmy stacją stowarzyszoną więc produkty jakie proponujemy naszym klientom są najwyższej jakości.

Współpracuje z nami wiele firm transportowych jak i liczne grono klientów indywidualnych. Owocna współpraca z katowickimi kopalniami przyniosła efekt, wstąpiliśmy do grona dealerów katowickiego holdingu węglowego i do dnia dzisiejszego jako jedyna firma z Siedlec nim jesteśmy.

W 2009 r. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i rynku rozpoczęliśmy działalność deweloperską. Dysponując wiedzą, doświadczeniem i dostępem do materiałów budowlanych najwyższej jakości zapadła decyzja o budowie osiedla domów w zabudowie szeregowej , czego efektem jest budowane przez nas „Osiedle Piaski” przy ul. Piaski starowiejskie.

Kontakt

P.H.U. WĘGLOBUD logo
P.H.U. WĘGLOBUD
Siedlce, ul. Poniatowskiego 81
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: