P.H.B.U. Jerzy i Alicja Bańkowscy Spółka Jawna logo

P.H.B.U. Jerzy i Alicja Bańkowscy Spółka Jawna

Wołomin, ul. Lipińska 24
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma PBHU Jerzy i Alicja Bańkowscy powstała w 2005 roku. Otwierając własną działalność gospodarczą chcieliśmy wykorzystać swoje doświadczenie w przemyśle budowlanym, tak aby stworzyć firmę, która będzie bazowała na dobrych i sprawdzonych rozwiązaniach.

Nasza firma stara się wyręczyć Ciebie od trudów, przed którymi stajesz w trakcie budowy własnego domu! Dlatego oddajemy Ci bardzo dobrze wykonany budynek w stanie deweloperskim.

W naszej ofercie znajdują się budynki szeregowe, położone w centrum Wołomina przy ul. Lipińskiej 24 oraz bliźniak, znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy – Kobyłka Zalasek.

Firma PBHU Jerzy i Alicja Bańkowscy zapewnia Tobie najwyższej jakości profesjonalne usługi budowlane. Nasza firma oferuje atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz fachowe i kompletne doradztwo.

Kontakt

P.H.B.U. Jerzy i Alicja Bańkowscy Spółka Jawna logo
P.H.B.U. Jerzy i Alicja Bańkowscy Spółka Jawna
Wołomin, ul. Lipińska 24
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: