P.H. Marco Marek Kołakowski logo

P.H. Marco Marek Kołakowski

Gdynia, ul. Falista22 B/10
O nas
Kontakt

Informacje o nas

W dzisiejszym świecie coraz szybszego rozwoju technicznego, intelektualnego i mentalnego wolny czas jest na wagę złota. Dlatego coraz ważniejszymi wartościami stają się komfort oraz jakość życia. Dom to miejsce, które ma być oazą oraz azylem od zewnętrznego świata. Wypoczywamy w nim, bawimy się a także przeżywamy najpiękniejsze chwile. Dom jest często uwieńczeniem marzeń dlatego ważne aby czuć się w nim dobrze i bezpiecznie.

Proponujemy domy deweloperskie w przyjemnych, spokojnych i, co najważniejsze, bezpiecznych lokalizacjach. Pragniemy jak najdokładniej poznać wymagania naszych Klientów, które bierzemy pod uwagę już na początkowych etapach planowania. Analizujemy nie tylko potrzeby Klientów, ale też stale zmieniające się trendy rynkowe. Wszystkie nasze inwestycje realizujemy tak, by przyszli mieszkańcy naszych osiedli byli całkowicie usatysfakcjonowani. Nasze propozycje mieszkaniowe wyróżniają się nowoczesną, niepowtarzalną architekturą, łącząc równocześnie wygodę, komfort, bezpieczeństwo oraz prestiż.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas inwestycji oraz tych w trakcie realizacji, które można znaleźć na naszej stronie.

Firma "MARCO" działa na rynku budowlanym od 2003 roku. Zajmujemy się działanością inwestorsko - budowlaną polegającą na budowie domów i mieszkań na sprzedaż. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne z wieloletnią tradycją w prowadzeniu z sukcesem własnego biznesu.

Działamy na terenie Trójmiasta. Preferujemy sprawdzone, tradycyjne materiały w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, dbając o zdowie, bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców. Budowane przez nas domy są położone blisko obszarów zieleni, a jednoczenie dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Doświadczenie dobrego zespołu pracowników precentuje wysoką jakością wykonawstwa.

Kontakt

P.H. Marco Marek Kołakowski logo
P.H. Marco Marek Kołakowski
Gdynia, ul. Falista22 B/10
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: