Perfect Home Development Sp. z o.o. logo

Perfect Home Development Sp. z o.o.

Kraków, ul. Sarego 7
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Perfect Home Development sp. z o.o. – to firma utworzona w celu realizacji inwestycji deweloperskich. Jest ona powiązana strukturalnie i kapitałowo ze spółką ZiP Sp. Jawna, działającą w branży budowlanej od 1997 r. Do chwili obecnej spółka prowadziła działalność głównie na rynku niemieckim, a obecnie przeważającą część swojej działalności prowadzi na rynku krajowym.

W swoich realizacjach spółka wykorzystuje najnowsze technologie i trendy stosowane w budownictwie. Do głównych atutów firmy należy wysoka fachowość oraz bogata wiedza techniczna, funkcjonalność oraz oryginalna i niebanalna architektura. Doświadczenie zdobyte na wymagającym rynku niemieckim gwarantuje rzetelność, solidność i terminowość realizacji procesu inwestycyjnego. Perfect Home Development zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie realizacji całego projektu budowlanego.

Pozyskujemy grunty w atrakcyjnych cenach i przyjaznych lokalizacjach, tworzymy projekty nowoczesnych osiedli połączonych z tradycyjną formą, pełnimy nadzór nad przebiegiem wszelkich prac budowlanych, oddajemy projekty o wysokim komforcie użytkowania, włącznie z infrastrukturą otoczenia. Obiekty wykonane są w oparciu o najlepsze technologie z zachowaniem wszystkich wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Spełniają one normy europejskie, są przyjazne i bezpieczne dla środowiska.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Perfect Home Development Sp. z o.o. logo
Perfect Home Development Sp. z o.o.
Kraków, ul. Sarego 7
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: