LEG-BUD Sp. J. logo

LEG-BUD Sp. J.

Legionowo, ul. ks. płk Jana Mrugacza 1B
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma LEG-BUD powstała 1 września 1992 roku. Jest jedną z najbardziej prężnie działających spółek na terenie Legionowa i okolic. W pierwszym okresie swojej działalności firma wykonywała prace na zlecenie SML-W w Legionowie. Wykonywane prace to przede wszystkim docieplenia budynków, remonty i modernizacje pokryć dachowych. Następnie wykonywaliśmy modernizacje i przebudowy istniejących budynków zarówno na zlecenie SML-W jak i innych podmiotów. Wraz z rozwojem firmy, powiększaniem się kadry wysoko wykfalifikowanych pracowników, przyszedł czas na całościową realizacje różnorodnych inwestycji.

Posiadamy w sprzedaży 85 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Herberta Etap 3
  3 kw. 2024
  Herberta to projekt stworzony z myślą o maksymalnym komforcie jego przyszłych mieszkańców. Dopracowany w każdym szczególe, 4-piętrowy, ogrodzony budynek oferuje podziemną halę garażową, komórki lokatorskie i cztery nowoczesne windy, które zapewnią wygodę i bezpieczeństwo.Najwyższa jakość i ponadprzeciętny standard będą cechowały każde z 94 przestronnych mieszkań z dużymi tarasami lub balkonami.Niska, kameralna zabudowa, elegancki projekt architektoniczny, idealna lokalizacja blisko lasów, szkół i stacji SKM, to tylko niektóre atuty powstającego w Legionowie, trzeciego etapu inwestycji Herberta dewelopera Leg-Bud.

  Herberta Etap 3

  od 6 904 zł/m2
  ul. Herberta , Legionowo(6 km od Warszawy)
  LEG-BUD Sp. J.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

LEG-BUD Sp. J. logo
LEG-BUD Sp. J.
Legionowo, ul. ks. płk Jana Mrugacza 1B
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: