Pastada S.C. logo

Pastada S.C.

Wejherowo, ul. Śmiechowska 2c
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Historia naszej firmy Pastada sięga 1999 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży deweloperskiej posiadamy bogatą wiedzę w obszarze budowy domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych.

Przy każdej naszej inwestycji przywiązujemy najwyższą wagę do jakości wykonywanych prac oraz do wysokiego standardu wykończenia budynków zachowując przy tym atrakcyjna cenę.

Jedną z naszych wizytówek jest oddany w 2009r. budynek wielorodzinny „Villa Prestige” wybudowany w Wejherowie. „Villa Prestige” to budynek o nowatorskiej architekturze w którym zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania takie jak pompy ciepła służące do ogrzewania budynku i ciepłej wody, które w skuteczny sposób ograniczają zużycie energii. „Villa Prestige” jest rodzynkiem na wejherowskim rynku nieruchomości. Staramy się aby każda nasza inwestycja była niepowtarzalna i atrakcyjna pod względem architektury jak i rozwiązań funkcjonalnych.

Wybudowaliśmy również osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Gościcinie k.Wejherowa - Osiedle Słonecznikowe. Na tym Osiedlu przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę cenową - dom z działką za jedyne 249 tys. brutto. Cena zawiera dom w stanie deweloperskim z własną działką.

Obecnie posiadamy w sprzedaży mieszkania w naszej inwestycji Willa Stokrotka w Wejherowie Zibertowie. W ofercie pozostały 3 ostatnie mieszkania w bardzo okazyjnej cenie za jedyne 2999 zł/m2. Dzięki temu możesz zostać właścicielem 3 pokojowego mieszkania już za 782 zł/miesięcznie korzystając z rządowego programu "Mieszkanie dla młodych".

Jedną z naszych najnowszych i najlepszych inwestycji jest Kamienica Art-Eco u zbiegu ulic Wniebowstąpieniai Śmiechowskiej w Wejherowie. Kamienica ArtEco łączy w sobie dwa style architektoniczne - klasykę z nowoczesnością. Postawiliśmy na kameralność, stąd niewielka liczba mieszkań w budynku i na klatkach schodowych. W kamienicy będą znajdować się mieszkania o zróżnicowanym metrażu o powierzchniach od 32 do 75 m kw. Na parterze zaprojektowano lokale użytkowe.

Atutem Kamienicy Art-Eco są bez wątpienia indywidualne garaże w części ogrodzonej osiedla. Kamienica będzie posiadać także wewnętrzne patio. Część tego obszaru będzie wydzielona na zewnętrze miejsca parkingowe, reszta będzie strefą zieloną. Zaprojektowaliśmy dla Państwa także klatki schodowe - w stylu Art dla miłośników sztuki oraz Eco – dla wielbicieli natury, drewna, zieleni i kamienia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Pastada S.C. logo
Pastada S.C.
Wejherowo, ul. Śmiechowska 2c
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: