Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A. logo

P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.

Gdańsk, ul. Wita Stwosza 31A/31
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budowlane “Górski” Sp. z o.o. działające od 1981r. należy do grona wiodących przedsiębiorstw deweloperskich w Trójmieście.

W ciągu 26 lat istnienia firmy zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam sprostać wymaganiom naszych klientów.

Spółkę, ze stu procentowym kapitałem polskim reprezentują jej założyciele i obecni członkowie Zarządu: Bogdan Górski – Prezes i Iwona Górska – Wiceprezes.

Przedsiębiorstwo powstało w 1981roku, koncentrując się głównie na realizacji domów jednorodzinnych na zlecenie indywidualnych inwestorów.

Od 1997 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowej budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego – począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, wykonawstwo, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.Misja i strategiaPrzedsiębiorstwo Budowlane “Górski” sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem dynamicznym, z wyraźnie określonymi perspektywami i celami rozwoju.

Misją firmy jest spełnianie potrzeb mieszkaniowych naszych Klientów, zapewniając im pełną obsługę, fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji.Strategicznym celem jest podwyższanie i umacnianie dotychczas osiągniętej pozycji rynkowej wśród wiodących firm deweloperskich.

O konsekwentnej realizacji tych celów świadczą liczne wyróżnienia i wysokie miejsca uzyskiwane w rankingach niezależnych instytucji badawczych i mediów.

Posiadamy w sprzedaży 88 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Gdańsk
Gdynia
 • Św. Piotra
  gotowe
  Św. Piotra to luksusowy apartamentowiec oferujący pełen komfort życia, położony w samym sercu Gdyni – nieopodal Placu Kaszubskiego. Apartamenty z widokiem na morze W ofercie znajdują się dobrze doświetlone, starannie zaprojektowane mieszkania z dużymi balkonami i loggiami. Apartamentom na ostatnich piętrach przestrzeni dodadzą wysokie przeszklone fasady i komfortowe tarasy. Mieszkańcy najwyższych

  Św. Piotra

  od 13 650 /m2
  ul. św. Piotra 6, Śródmieście, Gdynia(1 km od centrum)
  P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.
 • Bulvar Apartments - etap I
  gotowe
  W BIEGU ŻYCIA, ZNAJDŹ CHWILĘ DLA SIEBIE W naszej ofercie znajdują się lokale o zróżnicowanej powierzchni. Zaprojektowaliśmy 2- i 3-pokojowe mieszkania oraz przestronne apartamenty dla najbardziej wymagających. Jednak na szczególną uwagę zasługuje penthouse z bezpośrednim dostępem do windy oraz prywatnym tarasem na dachu, z którego 365 dni w roku będzie rozpościerać się zapierający dech w
  ul. Czarny Dwór, Przymorze Wielkie, Gdańsk(6.8 km od centrum)
  P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.

Zakończyliśmy sprzedaż 8 inwestycji

Kontakt

P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A. logo
P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.
Gdańsk, ul. Wita Stwosza 31A/31
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023