P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A. logo

P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.

Gdańsk, ul. Wita Stwosza 31A/31
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budowlane “Górski” Sp. z o.o. działające od 1981r. należy do grona wiodących przedsiębiorstw deweloperskich w Trójmieście.

W ciągu 26 lat istnienia firmy zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam sprostać wymaganiom naszych klientów.

Spółkę, ze stu procentowym kapitałem polskim reprezentują jej założyciele i obecni członkowie Zarządu: Bogdan Górski – Prezes i Iwona Górska – Wiceprezes.

Przedsiębiorstwo powstało w 1981roku, koncentrując się głównie na realizacji domów jednorodzinnych na zlecenie indywidualnych inwestorów.

Od 1997 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowej budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego – począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, wykonawstwo, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.Misja i strategiaPrzedsiębiorstwo Budowlane “Górski” sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem dynamicznym, z wyraźnie określonymi perspektywami i celami rozwoju.

Misją firmy jest spełnianie potrzeb mieszkaniowych naszych Klientów, zapewniając im pełną obsługę, fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji.Strategicznym celem jest podwyższanie i umacnianie dotychczas osiągniętej pozycji rynkowej wśród wiodących firm deweloperskich.

O konsekwentnej realizacji tych celów świadczą liczne wyróżnienia i wysokie miejsca uzyskiwane w rankingach niezależnych instytucji badawczych i mediów.

Posiadamy w sprzedaży 113 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Bulvar - etap I
  1 kw. 2024
  W BIEGU ŻYCIA, ZNAJDŹ CHWILĘ DLA SIEBIE W naszej ofercie znajdują się lokale o zróżnicowanej powierzchni - od 40 do 225 m². Zaprojektowaliśmy 2- i 3-pokojowe mieszkania oraz przestronne apartamenty dla najbardziej wymagających. Jednak na szczególną uwagę zasługują penthouse’y z bezpośrednim dostępem do windy oraz prywatnym tarasem na dachu, z którego 365 dni w roku będzie rozpościerać się

  Bulvar - etap I

  od 16 043 zł/m2
  ul. Czarny Dwór , Przymorze Wielkie, Gdańsk(6.6 km od centrum)
  P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.
 • Wieżycka Folwark
  1 kw. 2024
  Inwestycja w sąsiedztwie zabytkowego dworku Wendtów będzie powstawać etapami. Obecnie realizowany jest etap pierwszy, czyli budowa budynków 4, 5 i 6. Docelowo powstanie 12 budynków wielorodzinnych, które swoją architekturą idealnie wpasują się w klimat dawnego folwarku. Niska zabudowa gwarantuje prywatność, spokój i możliwość zacieśniania relacji sąsiedzkich. Malownicze położenie z dogodnym

  Wieżycka Folwark

  od 8 930 zł/m2
  ul. Wieżycka , Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk(5.6 km od centrum)
  P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.

Zakończyliśmy sprzedaż 8 inwestycji

Kontakt

P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A. logo
P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.
Gdańsk, ul. Wita Stwosza 31A/31
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: