Oz-Bud logo

Oz-Bud

Wrocław, Fabryczna 20
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma OZ-BUD proponuje usługi w zakresie szeroko rozumianych robót budowlanych zarówno inwestycyjnych jak i remontowych.

OZ-BUD działa na rynku od 1991 roku realizując w tym czasie szereg dużych inwestycji we Wrocławiu a także na terenie Dolnego Śląska. Posiadamy wszelkie uprawnienia w zakresie wykonawstwa robót budowlanych, instalacyjnych oraz elektrycznych jak również uprawnienia w zakresie wykonywania robót budowlanych na obiektach zabytkowych.

Dynamicznie rozwijającym się działem firmy jest generalne wykonawstwo hal stalowych w systemie ASTRON-LINDAB wraz z kompleksowym projektowaniem inwestycji.

Profesjonalizm i rzetelność firmy OZBUD zostały dostrzeżone także na arenie międzynarodowej i uhonorowane 1 nagrodą na budynek roku 2005 w Europie wykonany w systemie ASTRON-LINDAB.

Zatrudniona fachowa kadra inżynieryjna oraz specjalistyczne brygady gwarantują wysoką jakość i szybką realizację podjętych prac. Służymy również fachowym - technicznym doradztwem przy prowadzonych robotach.

Kontakt

Oz-Bud logo
Oz-Bud
Wrocław, Fabryczna 20
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: