Obwodowa 10 Sp. z o.o. logo

Obwodowa 10 Sp. z o.o.

Warszawa, Nowogrodzka 50/410
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Obwodowa 10 Sp. z o.o. to spółka celowa powołana dla realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego - budynku wielorodzinnego, przy ulicy Obwodowej 10 w Warszawie.

Spółka Obwodowa 10 Sp. z o.o. została zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000461745.

Spółka została powołana przez:

De Zuniga Group Sp. z o.o. - firma budowlano - deweloperska, działająca na rynku hiszpańskim od 35 lat. W Polsce z powodzeniem prowadzi projekty deweloperskie od 2006 roku. De Zuniga Group zrealizowała w Polsce Apartamenty Syrena na Wilanowie, Osiedle Margerytka na Białołęce (dwa etapy) , aktualnie realizuje budowę Apartamentów Syrena na Woli.

www.dezuniga.com

Credit Partners Sp. z o.o.- Firma doradztwa gospodarczego i finansowego, działająca w Polsce od 2008 roku. Głównym obszarem działania firmy jest finansowanie projektów deweloperskich, mieszkaniowych i komercyjnych. Credit Partners pomaga

w pozyskaniu środków na budowę i jest gwarantem płynności finanansowej podczas trwania obsługiwanych inwestycji.

Kontakt

Obwodowa 10 Sp. z o.o. logo
Obwodowa 10 Sp. z o.o.
Warszawa, Nowogrodzka 50/410
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: