Novamonde Polska Sp. z o.o. logo

Novamonde Polska Sp. z o.o.

Wrocław, al. Armii Krajowej 6c/3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Novamonde Polska Sp. z o.o.

UNRUGA – PROSTOTA JEST SZCZYTEM WYRAFINOWANIA

Na Osiedlu Unruga postawiliśmy na roziązania funkcjonalne, rozsądne i sprofilowane pod przyszłych mieszkańców. Podpisujemy się pod stwierdzeniem Leonarda da Vinci, że prostota jest szczytem wyrafinowania. To podejście widać w projektach 20 bliźniaczych domów jednorodzinnych, które mieszczą po 2 przestronne, 3 i 4-pokojowe mieszkania. Wiele uwagi poświęcone zostało rozkładom mieszkań, które optymalnie wykorzystują ich metraże. Przydomowe ogródki i obszerne tarasy dają mieszkańcom własną, zieloną przestrzeń wypoczynkową. Plan osiedla został zaprojektowany tak, aby przestrzeń pomiędzy budynkami wolna była od aut i zgiełku, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo bawiącym się tu dzieciom. Miejsca postojowe skupione są przy głównej alei dojazdowej zapewniając jasne oddzielenie funkcji komunikacyjnej od mieszkalnej.

UNIKATOWE ROZWIĄZANIA:

Ważna jest dla nas możliwość aktywnego wypoczynku tuż przy domu, dlatego na planie osiedla przewidzieliśmy budowę wielofunkcyjnego boiska przystosowanego do gry w tenisa, koszykówkę, siatkówkę czy piłkę nożną. Chwile relaksu można spędzać także na wspólnym terenie do grilowania, który znajdzie się w części rekreacyjno-wypoczynkowej. Z myślą o wygodzie mieszkańców przewidujemy także takie udogodnienia jak nowoczesny plac zabaw dla dzieci, czy wiaty rowerowe.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Novamonde Polska Sp. z o.o. logo
Novamonde Polska Sp. z o.o.
Wrocław, al. Armii Krajowej 6c/3
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: