Nostradomus logo

Nostradomus

Poznań, ul. Zakręt 26/1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

NOSTRADOMUS jest firmą deweloperską, realizującą unikalne projekty o niekonwencjonalnej architekturze, kameralnym charakterze i w dobrych lokalizacjach. Priorytetowym założeniem firmy jest świadczenie usług wysokiej jakości, obejmujących zarówno estetyczne, staranne i solidne wykończenie oddawanych do użytku budynków oraz lokali jak i otwartą, elastyczną współpracę ze swoimi klientami uwzględniającą ich szczególne preferencje i potrzeby.

Aby zapewnić mieszkańcom komfort i zadowolenie, firma NOSTRADOMUS proponuje wykończone “pod klucz” wnętrza o nieszablonowym charakterze, z przemyślanym architektonicznie rozkładem pomieszczeń gwarantującym najwyższą funkcjonalność użytkowanych lokali a w konsekwencji satysfakcję i dobre samopoczucie lokatorów.

Posiadamy w sprzedaży 64 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Orzechowa Osada etap II
  1 kw. 2025
  Osiedle Orzechowa Osada w Kobylnikach to przestrzeń zaprojektowana tak, by codzienność była niezwykła. Kameralne osiedle, stanowi doskonałe uzupełnienie okolicy, wśród której dominuje niska zabudowa stwarzając idealne warunki do wypoczynku. Projekt osiedla obejmie kilka, spójnych architektonicznie etapów. Kolejnym etapem rozwoju Osiedla Orzechowa Osada jest budowa trzech budynków

  Orzechowa Osada etap II

  ul. Kasztanowa , Kobylniki, poznański(0.1 km od Poznania)
  Nostradomus

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Nostradomus logo
Nostradomus
Poznań, ul. Zakręt 26/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: