Nobile Brokers logo

Nobile Brokers

Warszawa, Stępińska 22/30 lok.401
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nobile Brokers powstało z połączenia doświadczeń ambitnych brokerów zajmujących się sprzedażą i wynajmem ekskluzywnych nieruchomości na rynku Warszawskim.

Firmę tworzy trzech partnerów, którzy zdobywali doświadczenie przy współpracy z takimi firmami jak Keen Property Partners, Prime Real Estate Solutions S.A., Mostostal Export Development S.A.

W 2013 roku rozwinięty został oddział w Krakowie oraz zawiązana została ścisła współpraca z doradcami finansowymi Amtrust Group.

Podstawą działania Nobile Brokers jest profesjonalne doradztwo w sprawach szeroko pojętego rynku nieruchomości jak również finansów i kredytów hipotecznych.

Dobrze rozwinięte kontakty i znajomość rynku deweloperskiego pozawala Nobile Brokers sprawnie poruszać się w sprawach sprzedaży gruntów, inwestycji mieszkaniowych oraz biurowych.

Kontakt

Nobile Brokers logo
Nobile Brokers
Warszawa, Stępińska 22/30 lok.401
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: