Nieruchomości Karkonoskie logo

Nieruchomości Karkonoskie

Jelenia Góra, ul. Klonowica 2/3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma "Nieruchomości Karkonoskie" Alicja i Jan Mikita od 1990 roku zajmuje się obrotem nieruchomościami. Posiadamy licencje Pośrednika wystawioną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast: nr 1740 i 6327. Przedmiotem działalności jest pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie wszystkich nieruchomości.

Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy centralnym pasażu spacerowym miasta. W dobrze zgranym od lat zespole pracuje 6 Maklerów w przeważającej części z wykształceniem wyższym. Nasi przedstawiciele pozyskują dla Państwa oferty głównie na terenie byłego woj. jeleniogórskiego (w Jeleniej Górze,Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Lubaniu, Świeradowie Zdrój) ale również we Wrocławiu i Warszawie. Szczególnie atrakcyjny region turystyczny pozwala nam gromadzić oferty mieszkań, pensjonatów, hoteli, domów wypoczynkowych, działek rekreacyjnych i budowlanych, położonych u podnóża Karkonoszy.

Ofertami najmu i dzierżawy zajmuje się komórka - Centrum Najmu. Poza tradycyjnymi mieszkaniami, zajmujemy się lokalami użytkowymi, budynkami biurowymi i przemysłowymi oraz halami i magazynami. Nasza usługa kierowana jest do osób wymagających zarówno pod względem unikalności oferty jak i kompleksowej obsługi.

Zapewniamy naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie, oferujemy pomoc przy podejmowaniu decyzji, doradztwo, kompleksową obsługę w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie usługi - również w pozyskaniu i przygotowaniu kredytu finansującego zakup nieruchomości.

Kontakt

Nieruchomości Karkonoskie logo
Nieruchomości Karkonoskie
Jelenia Góra, ul. Klonowica 2/3
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: