Multiobiekt Sp. z o.o. logo

Multiobiekt Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. A. Grottgera 26/9
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firmę Multiobiekt sp. z o.o. tworzą wspólnicy z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu firm działających w różnych branżach. Teraz połączyli swoją wiedzę i doświadczenie, by oferować mądrze zaprojektowane i starannie wybudowane w atrakcyjnych okolicach domy i mieszkania.

Naszą ambicją jest oferowanie funkcjonalnych wnętrz, wybudowanych z wysokiej jakości materiałów, ale w przystępnej cenie. Realizujemy to zapraszając do współpracy projektantów rozumiejących potrzeby i oczekiwania przyszłych właścicieli, zatrudniając wykonawców nie uznających kompromisów w zakresie jakości robót budowlanych i wykończeniowych oraz współpracując z profesjonalnymi doradcami kredytowymi potrafiącymi pomóc przyszłym właścicielom w wyborze najatrakcyjniejszego kredytu hipotecznego.

Dla nas – założycieli firmy Multiobiekt sp. z o.o. – słowa „Budujemy jak dla siebie”, to nie slogan, ale motto, które przyświeca wszystkim naszym poczynaniom. Multiobiekt sp. z o.o. wyznacza nowe standardy w projektowaniu i wykonawstwie mieszkań.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Multiobiekt Sp. z o.o. logo
Multiobiekt Sp. z o.o.
Rzeszów, ul. A. Grottgera 26/9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: