MRT Philosophy Sp. z o.o. logo

MRT Philosophy Sp. z o.o.

Łódź, Traktorowa 126 lok. 501
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma MRT Philosophy została powołana do życia w celu realizacji nowatorskiego projektu, jakim jest budowa najnowocześniejszego akademika w Polsce. Inicjatorami projektu są Urszula Aleksandrowicz, Radosław Wiśniewski, Tomasz Świeboda oraz Maciej Kasperek. Zauważyli oni olbrzymią dysproporcję między standardem akademików w Europie Zachodniej i w Polsce, znajdując jednocześnie sposób na zmianę tego stanu rzeczy.

Bogate doświadczenie w realizacji dużych projektów i budowy marki oraz szeroki wachlarz wzajemnie uzupełniających się kompetencji liderów przedsięwzięcia, zapewniają powodzenie koncepcji Superakademika, wyznaczającego w swojej dziedzinie nowe standardy w kraju.

Wykonawcą generalnym jest firma Real Development Group sp. z o.o. sp. k., dysponująca kapitałem założycielskim w wysokości blisko 37 mln zł i 20-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji. Spółka specjalizuje się w przygotowywaniu i prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych, organizuje ich finansowanie oraz sprawuje nad nimi nadzór budowlany. Zajmuje się również doradztwem inwestycyjnym oraz analizami rynku nieruchomości. Dla tej inwestycji pełni rolę inwestora zastępczego.

Z przykładowymi realizacjami Real Development Group możecie się Państwo zapoznać na stronie www.realdevelopment.pl

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

MRT Philosophy Sp. z o.o. logo
MRT Philosophy Sp. z o.o.
Łódź, Traktorowa 126 lok. 501
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: