MNE Investment Sp. z o.o.  logo

MNE Investment Sp. z o.o.

Łódź, ul. Tymienieckiego 25B
O nas
Kontakt

Informacje o nas

U Scheiblera to unikalny projekt rewitalizacji zabytkowej XIX wiecznej fabryki Karola Scheiblera. W historycznym miejscu Łodzi – Księżym Młynie, zabytkowe wnętrza przędzalni zostały przekształcone na lokale mieszkalne, zwane loftami. Wnętrza zachowały swój unikalny, postindustrialny charakter, którego wyrazem są między innymi zabytkowe elementy konstrukcji, takie jak ściany z charakterystycznej czerwonej cegły czy fragmenty instalacji.

Inwestycja „u Scheiblera” położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Źródliska z dogodnym dostępem do ścisłego centrum miasta i obiektów handlowo-usługowych.

Na terenie kompleksu znajdują się liczne tereny zielone, a także część rekreacyjna z alejkami spacerowymi i malowniczym stawem. Teren inwestycji jest zamknięty i całodobowo dozorowany. Miejsca parkingowe mieszczą pod budynkami.

W ofercie lokale jedno-, dwu- i trzypoziomowe o powierzchni od 40 do 160 mkw.

Sprzedaż od syndyka w toku postępowania upadłościowego. Aktualna oferta i regulamin sprzedaży dostępny na stronie.

Kontakt

MNE Investment Sp. z o.o.  logo
MNE Investment Sp. z o.o.
Łódź, ul. Tymienieckiego 25B
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: