Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa logo

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Toruń, ul. Tuwima 9
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa została założona 25 kwietnia 1958 roku.

Do jej głównych celów należało zapewnienie lokalów mieszkalnych swoim członkom, organizowanie współżycia mieszkańcom domów spółdzielczych w zakresie zaspakajania ich potrzeb bytowych i kulturalnych. Do realizacji tych dążeń dochodzono dzięki ogromnemu zaangażowaniu i mobilizacji członków, którzy poza projektowaniem budynków pomagali przy ich wznoszeniu.

Podstawowym aktem normatywnym Spółdzielni był i nadal jest statut określający zasady jej funkcjonowania. Jej siedziba, a zarazem teren działania, to miasto Toruń. Majątek MSM jest prywatną własnością jej członków.

Dzisiaj istniejemy w podobny sposób, jak pięćdziesiąt lat temu. Zmieniały się technologie i procedury budowy, zmieniali się ludzie, ale nie zmieniła się atmosfera pracy i odpowiedzialności za jej efekty. Główne założenia, na których oparto fundamenty MSM, pozostały takie same, jak ponad pół wieku temu.

Prowadzimy m.in. działalność członkowsko-mieszkaniową, inwestycyjną, społeczno-kulturalną. Posiadamy własną telewizję kablową. Naszymi sukcesami są osiedla mieszkaniowe i monitoring osiedlowy. Dzięki gospodarnemu zarządzaniu, umiejętności współpracy organów statutowych, a także trosce mieszkańców o nasze wspólne dobro Spółdzielnia cieszy się niesłabnącym zaufaniem jej członków.

Osiągnięcia MSM są również dokonaniem etatowo zatrudnionych specjalistów i oddanych jej ludzi troszczących się o to, aby żyło się nam lepiej, przyjemniej i spokojnej.

Jesteśmy laureatami nagród i wyróżnień, z pośród których warto wymienić np.: „Odznakę za Zasługi dla Spółdzielczości” nadaną przez Krajową Radę Spółdzielczą, wyróżnienie Prezydenta Torunia - „Obiekt Roku” 1999 i 2000, dwie nominacje do „Kryształowego Ekranu” w konkursie na najlepsze programy telewizyjne organizowanym przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Komunikacji Kablowej pod patronatem Przewodniczącej KRRiT, nagrodę i wyróżnienie Komendanta Miejskiego Policji w konkursie „Bezpieczne Osiedle” i III miejsce w Konkursie Prezydenta Miasta Torunia „Toruń Ogrodem” w kategorii tereny zieleni o powierzchni powyżej 50 m2 przy wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2008 – potwierdzający utrzymywanie najwyższego poziomu świadczonych usług zgodnie z międzynarodowym standardem.

Przez wszystkie lata funkcjonowania Spółdzielni to dynamiczny rozwój i troska o jak najlepsze zaspokojenie potrzeb mieszkańców były stawiane na pierwszym miejscu, by żyło nam się bezpiecznie, wygodnie i szczęśliwie. Razem z Państwem pragniemy tworzyć i żyć w zasobach czystych, dobrze zorganizowanych i bezpiecznych.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa logo
Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
Toruń, ul. Tuwima 9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: