MK Inwestycje S.C. logo

MK Inwestycje S.C.

Działdowo, ul. Olsztyńska 59
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Solidność, terminowość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, to fundamentalne wartości spółki „MK INWESTYCJE S.C.”

To co nas wyróżnia, to widoczny już na pierwszy rzut oka – wysoki standard wykonania.

Współpracujemy z doświadczonymi pracowniami architektonicznymi, stosujemy sprawdzone rozwiązania oraz materiały. Za wyborem mieszkania z naszej oferty przemawiają nie tylko korzystne ceny, ale także bardzo wysoki standard mieszkań jak również całego osiedla oraz możliwość skorzystania z programu wykończenia wnętrz – Lokum pod klucz. Korzystnie, wygodnie i bardzo efektownie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy usługi najwyższej jakości, które wykonywane są rzetelnie, szybko i na czas.

Nasze doświadczenie i osiągnięcia są gwarancją wykonania nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Kontakt

MK Inwestycje S.C. logo
MK Inwestycje S.C.
Działdowo, ul. Olsztyńska 59
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: