MK Domy z pasją logo

MK Domy z pasją

wielkopolskie, grodziski, Granowo, ul. 1 Maja 15C/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

MK DOMY Z PASJĄ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, swój początek miała jako firma ogólnobudowlana, która przez kilkanaście lat z powodzeniem działała na rynku budowlanym. Jako generalny wykonawca, wybudowaliśmy wiele biurowców, osiedli bloków, domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych i magazynowych, jak również centrów handlowych i kościołów, głównie na terenie Poznania i okolic. W wieloletniej działalności jako firma budowlana udało nam się wypracować uznanie, zaufanie, dzięki ciężkiej, rzetelnej pracy. Z naszych usług, korzystają największe firmy budowlane i deweloperskie na terenie całej wielkopolski.

Z myślą dalszego rozwoju firmy, rozszerzyliśmy swoja działalność o branżę deweloperską, efektem było powstanie spółki pod nazwą MK DOMY Z PASJĄ.

Zdobyte doświadczenia nauczyły nas, że wymagania klientów, podlegają nieustannym zmianom, dlatego starannie dążymy do spełnienia ich oczekiwań. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i technologii oferujemy produkty o najwyższej jakości, atrakcyjnie zaprojektowane i solidnie wykonane budynki.

Właścicielami MK DOMY Z PASJĄ, są krajowe osoby fizyczne, posiadające wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, dla których budowanie to nie tylko praca, ale tworzenie dzieła wynikającego z pasji, dlatego staramy się, aby w naszych projektach odnaleźli Państwo to co najważniejsze. Piękno, spokój, funkcjonalność, prestiż.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

MK Domy z pasją logo
MK Domy z pasją
wielkopolskie, grodziski, Granowo, ul. 1 Maja 15C/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: