Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

MAZURY 24 sp. z o.o. logo

MAZURY 24 sp. z o.o.

Ełk, ul. Mickiewicza 13
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Mazury 24 Sp. z o.o., realizująca inwestycję Osiedle Villa Prestige Park, jest kapitałowo i personalnie ściśle powiązana z biurem WGN Nieruchomości w Ełku, niekwestionowanym liderem rynku obrotu nieruchomościami w naszym regionie.

WGN w Ełku z sukcesem i nagrodami zdobywa doświadczenie w branży już od 14 lat. Na bazie tych doświadczeń od dłuższego czasu, w pełnym skupieniu, budowaliśmy koncepcję naszej inwestycji, by zapewnić swoim Klientom należny im komfort. Doskonała lokalizacja była jednak kluczowym elementem decydującym o powstaniu osiedla Villa Prestige Park. Długoletnie doświadczenie nauczyło nas partnerskiego i indywidualnego podejścia do Klienta. Posiedliśmy umiejętność słuchania, a co za tym idzie, znamy Państwa potrzeby, potrafimy i chcemy dopasować się do Waszych oczekiwań.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

MAZURY 24 sp. z o.o. logo
MAZURY 24 sp. z o.o.
Ełk, ul. Mickiewicza 13
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023