Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Matusewicz Development Sp. z o.o. S.K logo

Matusewicz Development Sp. z o.o. S.K

Wrocław, Ul. Rybnicka 18
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Matusewicz Development wywodzi się z działającej na wielu płaszczyznach firmy Matusewicz Budowa Maszyn, która w okresie swojej 18-letniej działalności oddała do użytku ponad 50 obiektów i linii technologicznych z zakresu budownictwa specjalistycznego, ekologicznego oraz inżynierskiego.

W wyniku rozwoju firmy rozszerzamy swoją działalność o sektor wysokiej jakości budownictwa mieszkaniowego. Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra inżynierska oraz udział w realizacjach wieloetapowych inwestycji pozwalają nam być wiarygodnym i profesjonalnym partnerem we wspólnym osiąganiu celów.

Jako deweloper budujemy wizerunek i markę poprzez poznawanie i realizowanie życzeń Klientów, wykorzystywanie tylko najwyższej jakości technologii i materiałów, terminową realizację budowy, stały monitoring dostawców usług i materiałów.

Kontakt

Matusewicz Development Sp. z o.o. S.K logo
Matusewicz Development Sp. z o.o. S.K
Wrocław, Ul. Rybnicka 18
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023