MAT-BUD Rumia Sp. z o.o. logo

MAT-BUD Rumia Sp. z o.o.

Rumia, ul. Dąbrowskiego 147
O nas
Kontakt

Informacje o nas

MAT-BUD RUMIA to firma od lat działająca na rynku budowlanym, tworzymy energooszczędne i przyjazne dla mieszkańców budynki wielorodzinne oraz jednorodzinne. Wykorzystujemy najnowocześniejsze, sprawdzone rozwiązania.

Czerpiemy z doświadczeń najlepszych firm na rynku, działamy w przemyślany sposób starannie przygotowując się do każdej inwestycji. Szczególny nacisk kładziemy na estetykę wykonania, zastosowanie najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii. W fazie projektowania nasza uwaga zwrócona jest w szczególny sposób na funkcjonalność oraz energooszczędność budynków. Wiodącym celem naszej działalności, od początku jej istnienia, jest budowa dobrego wizerunku firmy. Rzetelność, jakość obsługi, oraz atrakcyjność oferty umożliwiły nam nieoczekiwany rozwój, dając klientom duże poczucie bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo inwestycji to dla nas priorytetowa sprawa, dlatego współpracujemy z mocnymi partnerami finansowymi a do projektu angażujemy sprawdzonych kontrahentów posiadających duże doświadczenie na rynku oraz liczne rekomendacje. Nasze inwestycje powstają na działkach, które są własnością MAT-BUD RUMIA. Spółka MAT-BUD RUMIA została założona przez zespół osób, które dzięki swej wieloletniej i zakrojonej na szeroką skalę działalności zdobyły bogate doświadczenie. Nasza misja to kreowanie przyjaznej przestrzeni życia. Bardzo istotne jest zagospodarowanie przestrzeni w poszanowaniu dla praw przyrody oraz wykorzystanie jak najbardziej pro – ekologicznych rozwiązań. Zatrudniamy zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy z pasją i kreatywnością podchodzą do swojej pracy, począwszy od najlepszych architektów, inspektorów nadzoru, po ekipy budowlane. Dopełnieniem jest sprawnie działające biuro sprzedaży.

Kontakt

MAT-BUD Rumia Sp. z o.o. logo
MAT-BUD Rumia Sp. z o.o.
Rumia, ul. Dąbrowskiego 147
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: