Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

MARBUD Sp. z o.o. logo

MARBUD Sp. z o.o.

Stargard, Gdyńska 28a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Stargardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane „MARBUD” Sp. z o.o. jest firmą od wielu lat działającą na rynku budowlanym. SPB „MARBUD” Sp. z o.o. w swoich strukturach podzielone jest na dwa profile działalności:

Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych związanych ze wznoszeniem nowych obiektów, remonty istniejących budynków oraz działalność developerska polegająca na budowie obiektów przeznaczonych na sprzedaż oraz wynajem.

W ramach tej działalności, Stargardzie Przedsiębiorstwo Budowlane ,,MARBUD” sp. z o.o. zrealizowało wiele budynków mieszkalnych wielorodzinnych, hal sportowo-widowiskowych oraz obiektów handlowo rozrywkowych, na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Na szczególną uwagę zasługują obiekty mieszkaniowe zrealizowane w Stargardzie Szczecińskim, Międzyzdrojach, Goleniowie i Barlinku. Zrealizowane przez nas hale sportowe w Międzyzdrojach, Kozielicach, Warnicach oraz dwie w Stargardzie Szczecińskim potwierdzają odpowiednie przygotowanie spółki Marbud do realizacji przedsięwzięć związanych ze wznoszeniem obiektów użyteczności publicznej.

Profilem uzupełniającym jest dział produkcyjny, w ramach którego posiadamy Zakład Produkcji Styropianu funkcjonujący po marką Eurotermika. Dysponujemy odpowiednimi certyfikatami upoważniającymi nas do sprzedaży swych produktów zarówno na rynku polskim jak i niemieckim. Odpowiedni tabor samochodowy zapewnia terminość i ciągłość dostaw styropianu do współpracujących z nami odbiorców.

Kontakt

MARBUD Sp. z o.o. logo
MARBUD Sp. z o.o.
Stargard, Gdyńska 28a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023