MarBud logo

MarBud

Warszawa, ul. Gajkowicza 9 m.5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasza firma budowlana postawiła sobie za cel, aby Klienci korzystający z jej usług byli obsługiwani rzetelnie, terminowo i żeby wszystkie rozwiązania były dostosowywane do ich indywidualnych potrzeb oraz odznaczały się najwyższą jakością.

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w województwie mazowieckim, a kompleksowość oraz precyzja naszych działań wynikają z ogromnego doświadczenia i wysokich kwalifikacji zatrudnianych pracowników. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, w związku z czym każdy etap procesu realizowania inwestycji omawiamy wspólnie, podchodząc do poszczególnych zleceń w pełni indywidualnie. Zadbamy o każdy detal w tworzeniu dla Państwa idealnego rozwiązania.

Wznosimy piękne i funkcjonalne obiekty w Warszawie w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz, a poza tym pomagamy w pracach wykończeniowych, odpowiednio organizując domową przestrzeń. W każdej chwili służymy również fachową poradą oraz zapewniamy dostęp do najlepszych materiałów i rozwiązań technologicznych.

Kontakt

MarBud logo
MarBud
Warszawa, ul. Gajkowicza 9 m.5
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: