Lu-casa logo

Lu-casa

Kalisz, ul.Wrocławska 12-14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Specjalizujemy się w realizacji średniej wielkości inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie woj. wielkopolskiego.

Nasze inwestycje to przede wszystkim budynki mieszkalno-usługowe, a także mieszkalne usytuowane na starannie wybranych działkach.

W naszych projektach każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób młodych chcących mieszkać w samym sercu miasta realizujemy inwestycje blisko centrum, natomiast działki usytuowane w spokojnych dzielnicach przeznaczyliśmy dla osób pragnących ciszy i rodzinnej atmosfery.

Dla nas najważniejsi są Klienci, dlatego stawiamy na wysoką jakość wykonawstwa i terminowość realizacji inwestycji. Ponadto dbamy o otoczenie budynków – budujemy drogi, aranżujemy zieleń, place zabaw, itp.

Obecnie współpracujemy z firmą Novum Sp. z o.o. Posiada ona duże doświadczenie, zrealizowała wiele inwestycji na terenie całej Polski , między innymi w Warszawie, Poznaniu , Kaliszu itp.

Dodatkowo, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy specjalnie dla Nich korzystną ofertę finansowania oraz doradztwo w zakresie wyboru nieruchomości, które to dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.

Ostatnią naszą zrealizowaną inwestycją jest budynek mieszkalny zlokalizowany w Kaliszu przy ul. Korczaka 6A. Budynek ten składa się z 3 kondygnacji z poddaszem, w którym to znajduje się 40 mieszkań od 40 m2 do 56 m2, dodatkowo otoczenie budynku wyposażyliśmy w plac zabaw, piaskownicę i tereny zielone.

W najbliższej przyszłości planujemy dalsze inwestycje na terenie Kalisza, Poznania, a także innych miast woj. wielkopolskiego.

Kontakt

Lu-casa logo
Lu-casa
Kalisz, ul.Wrocławska 12-14
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: