Link Invest Sp. z o.o. logo

Link Invest Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Jeziorna 11B lok. 7
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Link Invest sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w Olsztynie w 1995 roku, wówczas funkcjonowała pod nazwą Produkt sp. z o.o. Obecnie działa na rynku deweloperskim oraz zastępstwa inwestorskiego.

W ramach działalności deweloperskiej mamy na koncie dwie własne realizacje. Pierwszą, w pełni samodzielną inwestycją mieszkaniową było osiedle Villa Jantar w Olsztynie. Aktualnie na ukończeniu jest drugi, bardzo prestiżowy projekt, Villa Vella nad jeziorem Ukiel w Olsztynie.

Jesteśmy deweloperem, który buduje "jak dla siebie", tworzymy nasze projekty w sposób przemyślany, innowacyjny. Nie boimy się nowych wyzwań. Naszym działaniom towarzyszy pasja i silna determinacja, a specjalizujemy się w rzeczach trudnych. Stąd drugi obszar naszej działalności tj. zastępstwo inwestorskie.

Mamy bogate doświadczenie w usługach doradztwa inwestycyjnego w zakresie prawnym, organizacyjnym oraz technicznym. Zaufali nam mali oraz średni inwestorzy z wielu województw w Polsce, mamy na koncie także współpracę z firmami notowanymi w WIG20.

Misja naszej firmy:

"Tworzymy innowacyjne i kreatywne rozwiązania. Pokonujemy barriery, podejmujemy wyzwania, a nasze projekty wyróżniają się na rynku tworząc nowe trendy."

Kontakt

Link Invest Sp. z o.o. logo
Link Invest Sp. z o.o.
Olsztyn, ul. Jeziorna 11B lok. 7
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: