Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kth Inwest s.c. logo

Kth Inwest s.c.

Kraków, ul. Bociana 22a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

KTH INWEST - jest firmą deweloperską od kilku lat prowadzącą działalnoćć z sukcesami. Znalazła się w prestiżowym gronie przedsiębiorców, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Nasze atuty:

Wiarygodność - klienci wybierają nas kierując się lokalizacją i urodą naszych inwestycji. Obserwują dokonania, podziwiają powstające obiekty i bez obaw powierzają nam swoje środki finansowe.

Jakość - największą rekomendacją dla nas są zadowoleni klienci, którzy polecają nasze usługi znajomym. Zadowoleni klienci są miarą naszej jakości i profesjonalizmu. Dbamy o wszystkie szczególy wykończenia kładąc nacisk na indywidualizm każdego wnętrza i możliwość zmiany aranżacji dla każdego klienta.

Profesjonalizm - podchodzimy do tematu kompleksowo. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo naszego architekta, bogatą ofertę usług wykończeniowych, a także pomoc w uzyskaniu odpowiedniego kredytu.

Kontakt

Kth Inwest s.c. logo
Kth Inwest s.c.
Kraków, ul. Bociana 22a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023