KP Nieruchomości Kazimierz Piętka logo

KP Nieruchomości Kazimierz Piętka

Wrocław, ul. Widok 5/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma KP Nieruchomości powstała w październiku 1997 roku

... i od samego początku zajmuje się pośrednictwem i handlem w obrocie nieruchomościami.

Założycielem i szefem firmy jest pan Kazimierz Piętka. Firma nasza nie jest duża, jednak przez ostatnie lata wypracowaliśmy sobie szacunek i renomę na rynku.

Zakres działalności firmy KP obejmuje pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie i wynajmie zarówno mieszkań, domów jak i lokali biurowych i usługowych jednak domeną naszych działań jest pośrednictwo w transakcjach kupna - sprzedaży gruntów. Najwięcej umów zrealizowaliśmy w zakresie pośrednictwa dotyczącego działek budowlanych pod budownictwo mieszkaniowe.

Firma KP stale współpracuje z pracownią geodezyjną "Geoagra" oraz z biurem urbanistycznym dr. Henryka Andrzejewskiego dzięki czemu dokonaliśmy jak dotychczas wielu rozmaitych podziałów nieruchomości gruntowych. Zrealizowaliśmy kilka planów zagospodarowania przestrzennego i nadal je realizujemy. Staramy się aby nasi klienci byli obsługiwani kompleksowo, to znaczy pomagamy przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z kupnem działki, uzyskaniem stosownych pozwoleń, uzbrajaniu terenu jak i z budową. Z tego względu wielu naszych klientów przez lata utrzymuje z nami kontakt.

Firma KP nieruchomości współpracuje również z innymi biurami na terenie Polski południowo - zachodniej, z którymi dokonaliśmy już wielu wspólnych transakcji.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

KP Nieruchomości Kazimierz Piętka logo
KP Nieruchomości Kazimierz Piętka
Wrocław, ul. Widok 5/2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: