Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kontbud Sp. z o.o. logo

Kontbud Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Smoleńska 17a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedmiotem działalności powstałej w 1990 roku firmy KONTBUD Sp. z o. o., jest generalne wykonawstwo robót budowlanych, wykonawstwo prac wykończeniowych a także rekonstrukcje i renowacje zabytków.

W nowe tysiąclecie weszliśmy z kapitałem, który stanowi prawie stu pracowników produkcyjnych kierowanych przez doświadczoną kadrę inżynierską. Ich fachowość, rzetelność oraz gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji sprawiły, że możemy szczycić się posiadaniem jednej z najciekawszych list referencyjnych w regionie.

Szczególne przywiązanie do jakości prowadzonych prac znalazło wyraz w postaci licznych nagród i wyróżnień.

Hotel „Pod Orłem” w Bydgoszczy, ul. Gdańska 18 – nagroda Ministra Kultury i Sztuki – 1993 r. – nagroda Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków „Złoty Feniks” – 1993 r. Bank Pekao S.A. w Bydgoszczy, ul. Dworcowa 6 – nagroda Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – 1993 r. Bank Gdański S.A. w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 4 – nominacja do Nagrody Ministra Kultury i Sztuki – 1994 r. – nagroda Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków „Złoty Feniks” – 1994 r. Ratusz Miejski w Bydgoszczy, Stary Rynek – nagroda „Modernizacja Roku” w kategorii renowacji obiektów zabytkowych przyznawana przez S.A.R.P. oraz Izbę Przemysłowo-Handlową w Warszawie, – znak jakości kujawsko-pomorskiej solidarności „Hermes” przyznawany w 1998 r. przez Kapitułę znaku. Kamienica przy ul. Gdańskiej 119 w Bydgoszczy – nagroda Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków „Złoty Feniks” Bazylika p.w. św. Wincentego a’Paulo w Bydgoszczy – znak jakości kujawsko-pomorskiej solidarności „Hermes” przyznawany w 1998 r. przez Kapitułę znaku. KONTBUD Sp. z o. o. – laureat ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play ‘99”. Dom towarowy PDT Toruń, Rynek Staromiejski 36-38 – „Obiekt Roku 2000” – w kategorii modernizacji i adaptacji istniejących obiektów. Siedziba I Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 77 – nominacja do tytułu „Modernizacja Roku 2001”. Bazylika Mniejsza p.w. św. Wincentego a’ Paulo w Bydgoszczy – nagroda „Modernizacja Roku 2003” w kategorii „Elewacje” Budynek mieszkalny przy ul. B. Głowackiego 8 w Bydgoszczy – nominacja do tytułu „Modernizacja Roku 2004” Gazele Biznesu 2005 – najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma Budynek Administracyjny Przedsiębiorstwa „KAMAL” w Bydgoszczy – nagroda GRAND PRIX „Budowa ma medal Pomorza i Kujaw 2008 w kategorii budownictwo użyteczności publicznej – biurowe.

Z jednakowym pietyzmem i troską o pełną satysfakcję klientów wykonujemy zarówno budowle o charakterze przemysłowym jak i skomplikowane restauracje obiektów sakralnych, wnętrza banków i budynki mieszkalne. Lista wybranych obiektów.

Ratusz Miejski – Stary Rynek w Bydgoszczy, Sąd Wojewódzki – ul. Wały Jagiellońskie 2 w Bydgoszczy, Urząd Skarbowy – ul. 900-lecia 20 w Mogilnie, I Urząd Skarbowy – ul. Fordońska 77 w Bydgoszczy, Oddział Banku PKO BP S.A. – ul. Konopnickiej 17 w Gołubiu Dobrzyniu, Oddział Banku Gdańskiego – ul. Jagiellońska 4 w Bydgoszczy, Hotel „Pod Orłem” – ul. Gdańska 14 w Bydgoszczy, Teatr im. H. Konieczki – al. Mickiewicza 2 w Bydgoszczy, Zespół kamienic – ul. Mostowa 4 w Bydgoszczy, Zespół Szkół Gastronomicznych – ul. Konarskiego 5 w Bydgoszczy, Kamienica – ul. Gdańska 27 w Bydgoszczy, Pałac Stary Myśliwski – Ostromecko, Zamek Golub Dobrzyń – ul. PTTK 13 w Gołubiu Dobrzyniu, Bazylika Mniejsza – al. Ossolińskich 2 w Bydgoszczy, Bloki mieszkalne – ul. Mściwoja i ul. Rekinowa w Bydgoszczy, Osiedle domów KONTY – Nowy Dwór k/Ostromecka, Biurowiec firmy KAMAL – ul. Kamienna 74 w Bydgoszczy, Siedziba Banku KBL – ul. Bonifraterska 17 w Warszawie.

W grudniu 2004 roku firma KONTBUD uzyskała certyfikat nr FS 89765 i działa w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy BS EN ISO 9001/ 2008 w zakresie: „ Usługi budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz prac konserwatorskich obiektów zabytkowych ”

Nasza wszechstronność przejawia się w różnorodności podejmowanych przez nas przedsięwzięć. Do takich zaliczy można działania na rynku obrotu nieruchomościami, które firma rozpoczęła w 2005 roku. Zebrane w tym okresie doświadczenia pozwoliły na poszerzenie naszej aktualnej oferty.

Mamy nadzieję, że nasze umiejętności również w tej dziedzinie przyczynią się do nawiązania wzajemnie korzystnej współpracy.

Serdecznie zapraszamy.

Prezes Zarządu

Zbigniew Jasiecki

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Kontbud Sp. z o.o. logo
Kontbud Sp. z o.o.
Bydgoszcz, ul. Smoleńska 17a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023