Konsart deweloper Sp. z o.o. Sp.k. logo

Konsart deweloper Sp. z o.o. Sp.k.

Szczecin, ul. Marii Konopnickiej 29/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Konsart deweloper jest firmą której podstawowym przedmiotem działalności jest działalność deweloperska polegająca na nabywaniu nieruchomości i budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym a następnie sprzedaży lokali położonych w tych obiektach.

Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu aż po przekazanie gotowych lokali naszym klientom. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.

Konsart deweloper rozwija swoją działalność systematycznie. Realizujemy nasze projekty deweloperskie na posiadanych nieruchomościach na terenie Szczecina i jego okolicach.

Zależy nam na zapewnieniu naszym Klientom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi, posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji dewelopera. Nasi Klienci z reguły wiedzą, czego oczekują oraz co chcą osiągnąć, choć zawsze wszystkim chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chcemy aby nasze inwestycje realizowane były w najlepszy możliwy sposób.

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością: dokładnie analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje, określamy właściwą funkcję użytkową zabudowy, projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, a realizację powierzamy doświadczonym i sprawdzonym firmom budowlanym nad którymi pieczę sprawują wykwalifikowane firmy. Oferujemy mieszkania i domy do wykończenia na podstawie indywidualnych uzgodnień.

Nasz standard to:

- Jakość i rzetelność

- Profesjonalny nadzór i zarządzanie

- Ciekawa i nowoczesna architektura

- Terminowość

- Przejrzystość warunków zakupu

- Starannie dobrane lokalizacje

- Indywidualna opieka nad klientem

Jesteśmy wymagający w stosunku do siebie, dlatego mamy jak najlepszą nić porozumienia z Klientami którzy są wymagający.

Kontakt

Konsart deweloper Sp. z o.o. Sp.k. logo
Konsart deweloper Sp. z o.o. Sp.k.
Szczecin, ul. Marii Konopnickiej 29/2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: