Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Konkol Nieruchomości logo

Konkol Nieruchomości

Poznań, ul Ketlinga 19
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Konkol jest firmą rodzinną. Powstała w 1991 r. początkowo działalnością podstawową były czynności związane z obrotem nieruchomościami. Przedsiębiorstwo stopniowo rozrastało się, zmienił się profil działalności, w wraz z rozwojem zmieniła się nasza misja. W roku 2013 przeistoczyliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Dziś już nie tylko pomagamy w wyborze lokalu, ale ten lokal dla Państwa tworzymy. Zajmujemy się budowaniem i sprzedażą domów jednorodzinnych i mieszkań, które spełniają najwyższe standardy i zadowolą nawet najbardziej wymagającego nabywcę. Pracują u nas sprawdzeni fachowcy, którzy tworzą solidne brygady zarządzane przez doświadczonych i odpowiedzialnych kierowników robót budowlanych. Nad procesem budowy nowych osiedli sprawują inspektorzy budowlani. Projektami zaś zarządza doświadczona i prestiżowa grupa architektów i konstruktorów budowlanych.

Posiadamy licencję zawodową nr 1511 oraz wiele prestiżowych i znaczących certyfikatów. Prowadzimy działalność deweloperską, budowa oraz sprzedaż nowych domów i mieszkań.

Biuro jest zrzeszone w Poznańskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Ponadto kupując u nas mieszkanie lub inną nieruchomość macie Państwo możliwość uzyskania taniego kredytu i przede wszystkim fachowego doradztwa. Rachunek Powierniczy obsługiwany jest przez PKO BP.

PODSTAWA STRATEGII

Prowadzimy działalność deweloperską - budowy domów jednorodzinnych, bliźniaczych oraz wielolokalowych.

Stosujemy najlepiej sprawdzające się materiały, które dają długoletnią gwarancję jakości. Zaliczają się do nich pustaki ceramiczne Porotherm, dachówkę Brass, okna nowej generacji, rolety na okna oraz ocieplenie budynku.

Oferowane domy i mieszkania sprzedajemy poprzez sporządzenie aktu notarialnego jako pełną własność, ponadto wszystkie posiadają odrębną Księgę Wieczystą. Właściciel od nabytej nieruchomości płaci tylko za zużyte media i podatek od nieruchomości.

Kontakt

Konkol Nieruchomości logo
Konkol Nieruchomości
Poznań, ul Ketlinga 19
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023