Kominbud Developer Sp. z o.o. logo

Kominbud Developer Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Gdańska 212/5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

KOMINBUD Developer Sp. z o.o. oferuje usługi związane z obsługą całego cyklu budowlanego, poczynając od prac koncepcyjnych, projektowych, ekspertyz technicznych, pozyskiwania niezbędnych pozwoleń czy uzgodnień, programów finansowania, do realizacji wszelkich kompleksowych zadań inwestycyjnych.

Bardzo ważnym obszarem naszej działalności jest realizacja różnych form budownictwa mieszkaniowego. Już w roku 1992 rozpoczęliśmy budowę wspaniałego ZIELONEGO OSIEDLA. Idealny dom to zdrowe materiały budowlane, funkcjonalny projekt, ciekawa architektura, zarówno samego domu jak i całego osiedla. Usytuowanie w otoczeniu sprzyjającym aktywnemu wypoczynkowi, a jednocześnie z odpowiednią bogatą infrastrukturą techniczną oraz bardzo dogodnym dojazdem do niezbyt odległego centrum miasta. Teren, na którym powstało osiedle, przylega do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku, a w nim do ogrodu botanicznego, stadniny koni, wyciągu narciarskiego, akademii golfa.

Zastosowane na terenie osiedla rozwiązania wzbogacone o zieleń i obiekty do uprawiania sportu i rekreacji nadają osiedlu oryginalną formę urbanistyczną. Ciekawa zieleń połączona z interesująca architekturą stanowi idealne miejsce do zamieszkania. Konsekwencja przy realizacji osiedla zapewnia mu lad i niepowtarzalny klimat. Nasze osiedle zainicjowało rozwój budownictwa mieszkaniowego w całej gminie.

Zajmujemy się również projektowaniem, budową i remontami budowli wysokościowych: wież wodnych, masztów , a w szczególnie kominów wg. własnych, rozwiązań chronionych Urzędzie Patentowym RP. Jesteśmy twórcami i licencjonowanymi wykonawcami prefabrykowanych kominów przemysłowych. Podejmujemy się również trudnych zadań wyburzeń metodami pirotechnicznymi.

Poza obiektami wysokościowymi, realizujemy i modernizujemy budynki przemysłowe, użyteczności publicznej, domy i mieszkania. Stosujemy zarówno technologie tradycyjne, jak i najnowsze rozwiązania technologiczne czy materiałowe o wysokich walorach ekologicznych, estetycznych i ekonomicznych. Podejmujemy się prac w obiektach nietypowych, często w trakcie ich nieprzerwanej eksploatacji. Ważną część naszej działalności stanowi eksport usług budowlanych. Pracowaliśmy w Mannheim, Langen i Frankfurcie.

Ciekawym dla nas wyzwaniem były prace przy odnawianiu zabytkowej wieży ciśnień w Trzemesznie. Kapitalny remont odbywał się pod nadzorem konserwatora zabytków. Na podstawie dokumentacji z 1931 roku odtworzyliśmy najdrobniejsze detale architektoniczne. Nasze zaangażowanie w to zadanie zauważone zostało przez środowisko zawodowe oraz lokalną społeczność. Za realizacje tego projektu zostaliśmy laureatem konkursu "Budowa Roku" organizowanego przez Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa oraz przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Lindab-Astron.Astron to nazwa produktów sprzedawanych w zakresie działalności Systemów Budownictwa grupy Lindab,największego Europejskiego producenta budynków stalowych o przeznaczeniu przemysłowym,biurowym i handlowym.

Lindab Astron produkuje do 1000 budynków rocznie, sprzedaje je przez sieć 400 niezależnych Autoryzowanych Przedstawicieli w prawie 40 krajach oraz bezpośrednio Klientom Kluczowym.Nasza siedziba główna znajduje się w Diekrich(Luksemburg).Koncepcja firmy Lindab jest jasna i prosta: Upraszczamy budowę.

Kontakt

Kominbud Developer Sp. z o.o. logo
Kominbud Developer Sp. z o.o.
Bydgoszcz, Gdańska 212/5
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: