Komfort Development Sp. z o.o. logo

Komfort Development Sp. z o.o.

Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 3/10
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Komfort Development to nowy inwestor mieszkaniowy na mapie Ostródy. Choć realizację pierwszego projektu deweloperskiego firma rozpoczęła w grudniu 2015 r., to stoi za nią duże doświadczenie zespołu.

Trzon firmy stanowią inżynierowie i projektanci z wieloletnią praktyką w realizacji projektów budowlanych, inwestycyjnych i komunikacyjnych. Współpracuje z nią liczna grupa uznanych architektów, specjalistów z zakresu budownictwa, hydrauliki i elektryki. Inżynierowie Komfort Development osobiście nadzorują każdy etap inwestycji w trosce o jego rzetelne wykonanie.

Firma stawia sobie za cel budowę ciekawych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach, nowocześnie zaaranżowanych i wykończonych z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów. W swoich projektach Komfort Development przykłada wysoką wagę do efektywnego wykorzystania przestrzeni mieszkalnej poprzez praktyczne i użytkowe rozwiązania.

Posiadamy w sprzedaży 28 nieruchomości w 1 inwestycji

  • Panorama Miasta
    gotowe

    Panorama Miasta

    ul. Solskiego , Szafranki, ostródzki(24.7 km od Iławy)
    Komfort Development Sp. z o.o.

Kontakt

Komfort Development Sp. z o.o. logo
Komfort Development Sp. z o.o.
Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 3/10
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: