Kamienica Retmana logo

Kamienica Retmana

Kraków, ul. Rynek Dębnicki 10/2p
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Inwestorem apartamentowca Kamienica Retmana jest spółka celowa, tworzona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem na krajowym rynku nieruchomości. Zarząd Spółki tworzą osoby, które z sukcesem zakończyły kilkadziesiąt projektów mieszkaniowych, apartamentowych, hotelowych i biurowych zrealizowanych w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu.

Prezesem Zarządu jest Pan Ludwik Jakub Kamiński, który działalność deweloperską prowadzi od 1996 roku, a kierowane przez niego spółki oddały do użytkowania budynki o łącznej powierzchni 80 tys. metrów kwadratowych, co przekłada się na blisko 1 500 mieszkań. Wśród realizacji znajdują się również warszawskie inwestycje (ul. Sybilli, ul. Świetlików, ul. Rolna).

Wiceprezesem Zarządu jest Pan Tomasz Pasek, który od kilkunastu lat prowadzi również spółkę TK BUD, zajmującą się generalnym wykonawstwem oraz działalnością deweloperską. W ostatnich latach spółka Pana Tomasza zrealizowała obiekty wielomieszkaniowe dla inwestorów takich jak LC CORP, WAWEL Service, BUMA, Kaskada czy Armada Dom, a także liczne obiekty hotelowe i biurowe (ul. Radzikowskiego, ul. Wygrana) Spółka przeprowadziła także projekty deweloperskie przy ul. Wieniawskiego i Lubelskiej w Krakowie.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Kamienica Retmana logo
Kamienica Retmana
Kraków, ul. Rynek Dębnicki 10/2p
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: