Kambud Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. logo

Kambud Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.

Mława, ul. Piłsudskiego 18 lok.2
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Kambud Inwestycje Sp. z o.o. Spółka Komandytowa została powołana w 2007 w celu realizacji planów inwestycyjnych w branży developerskiej. Pierwszym etapem inwestycyjnym była budowa osiedla mieszkaniowego wielorodzinnego w Mławie przy ul. Zachodniej z nadaną nazwą - Zachodnia Aleja. Inwestycja została zrealizowana w głównej mierze w oparciu o zaplecze projektowe uznanych w Polsce architektów, własne wykonawstwo budowlane i wykończeniowe, łącznie z projektowaniem wnętrz lokali mieszkalnych w ramach bezpłatnej obsługi klientów.

Historia budowy: Wykonane Inwestycje: – Osiedle Zachodnia Aleja składające się z 9 budynków mieszkalnych – Kamienica Płocka – Budynek mieszkalny przy ul. Mickiewicza – Osiedle Akacjowe składające się z 3 budynków mieszkalnych po 34 mieszkania – Budynek mieszkalno-usługowy pry ul. Piłsudskiego W trakcie Budowy: – Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Piłsudskiego (przy Kauflandzie) – Osiedle przy ul. Torfa składające się z 3 budynków mieszkalnych Planowane inwestycje: – Budynek mieszkalny przy ul. Torfa po Lecznicy W celu podwyższenia standardów kolejnych realizowanych inwestycji zarząd firmy zaplanował budowę Zakładu Produkcji Betonu i Prefabrykacji zlokalizowanej w przemysłowej strefie w miejscowości Szydłowo W 2011 roku nasze inwestycje budowlane były zaopatrywane w mieszanki betonowe własnej produkcji, dzięki czemu obniżyliśmy koszty realizacji inwestycji, równocześnie podwyższając standardy wykonania obiektów. W kolejnym etapie zaplanowano zasilanie ZPB kruszywami z własnej kopalni, pierwsze wydobycia wykonano również w 2011 roku.

Oferta ZPB została poszerzona o projektowanie mieszanek betonowych i wykonywanie badań laboratoryjnych betonu i kruszyw. Wszystkie obiekty mieszkalne i usługowe wyposażone są w nowoczesne systemy technologiczne, zwiększające komfort życiowy mieszkańców wraz z obniżeniem kosztów utrzymania posiadanych lokali.

Posiadamy w sprzedaży 12 nieruchomości w 1 inwestycji

  • Osiedle Eko-Grota
    3 kw. 2025

    Osiedle Eko-Grota

    al. Świętego Wojciecha , Mława(28.7 km od Ciechanowa)
    Kambud Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.

Kontakt

Kambud Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. logo
Kambud Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.
Mława, ul. Piłsudskiego 18 lok.2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: