Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Janusz Lipka - Deweloper logo

Janusz Lipka - Deweloper

Warka, Puławska 39a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma działa na rynku od 1946 roku, od 1979 roku firmę prowadzi Janusz Lipka, a w branży budowlanej funkcjonujemy od 1990r. Tak duże doświadczenie pozwala nam zagwarantować uczciwą i rzetelną współpracę oraz naprawdę wyjątkową jakość oferowanych usług.

Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji od zakupu nieruchomości, poprzez obsługę prawną, projektowanie, realizację, aż do pozyskania Klientów i sprzedaży mieszkań. Z każdym rokiem konsekwentnie powiększamy swój dorobek inwestycyjny i grono zadowolonych Klientów.

Nie jesteśmy wielkim holdingiem, dlatego potrafimy szybko i elastycznie dostosować się do oczekiwań Klientów, wymagań rynku i reagować na zmieniające się warunki. Wypracowaliśmy odpowiednią bazę kapitałową, która zapewnia nam stabilność finansową i stanowi dodatkową gwarancję dla wszystkich osób związanych z naszą Firmą. Staramy się nie korzystamy z kredytów na nasze inwestycje - dążymy do realizacji ich własnymi środkami. Na uwagę zasługuje również fakt, że każdą inwestycję realizujemy terminowo.

Kontakt

Janusz Lipka - Deweloper logo
Janusz Lipka - Deweloper
Warka, Puławska 39a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023