Inwestycja Czapskich Sp. z o.o. Sp. komandytowa logo

Inwestycja Czapskich Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Kraków, Stare Miasto, Batorego 25
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Rewitalizacja obiektu przy ul. Czapskich 1 jest realizowana przez spółkę celową „Inwestycja Czapskich S.K.” z siedzibą w Krakowie. Spółka działa w grupie kapitałowej "Portfel Inwestycyjny" i finansowana jest wyłącznie przez polski kapitał pochodzący od osób fizycznych i Alior Bank S.A. – partnera finansowego grupy.

Przedmiotowa inwestycja jest kolejnym, piątym już przedsięwzięciem realizowanym w Krakowie przez "Portfel Inwestycyjny" Sp. z o.o. Do tej pory grupa z powodzeniem zrealizowała następujące inwestycje i projekty rewitalizacyjne w prestiżowych lokalizacjach Krakowa:

- ul. Urzędnicza 35 – projekt polegający na nadbudowie kondygnacji, remoncie i przebudowie piwnic;

- ul. Nadwiślańska 1 – ingerencja w substancję istniejącej kamienicy polegająca na kompleksowym remoncie budynku a w szczególności: wzmocnienie fundamentów, wymianę instalacji, adaptację poddasza, wymianę dachu, stolarki okiennej, remont klatki schodowej wraz z montażem windy oraz renowację elewacji zewnętrznej;

- ul. Sarego 28 – remont kamienicy obejmujący między innymi wymianę instalacji, stolarki okiennej, remont klatki schodowej oraz elewacji zewnętrznej;

- ul. Nadwiślańska 3 – inwestycja deweloperska polegająca na budowie nowej kamienicy o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnię budynku ok. 2000 m2 stanowią luksusowe apartamenty mieszkalne oraz lokale użytkowe na parterze.

Wszystkie opisane inwestycje zostały zrealizowane ze środków własnych grupy „Portfel Inwestycyjny”, doraŸnie wspieranych przez Alior Bank S.A.

Lokale przeznaczone na sprzedaż stanowią samodzielną własność podmiotów wchodzących w skład grupy „Portfel Inwestycyjny” i nie są obciążone jakimikolwiek prawami czy roszczeniami osób trzecich w tym wolne są od zastawów bankowych.

Mamy nadzieję, że nasz dotychczasowy dorobek będzie stanowił Ÿródło Państwa zaufania.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Inwestycja Czapskich Sp. z o.o. Sp. komandytowa logo
Inwestycja Czapskich Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Kraków, Stare Miasto, Batorego 25
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: