Invest House Sp z o.o. SK logo

Invest House Sp z o.o. SK

Wrocław, ul. Pułaskiego 22
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Invest House to zaufany deweloper z wieloletnią tradycją. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu domów oraz funkcjonalnych mieszkań. Tworzymy inwestycje dla osób, które powierzyły nam budowanie swoich marzeń.

Dowodem uznania naszej rzetelności jest wyróżnienie w 20. edycji prestiżowego rankingu Gazele Biznesu publikowanym na łamach Pulsu Biznesu.

Nasze realizacje cechuje nie tylko atrakcyjna cena, ale przede wszystkim jakość wykonania, która zostanie z naszymi klientami na lata.

Posiadamy w sprzedaży 37 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Brylantowe
  gotowe
  Osiedle Brylantowe ulokowane w Dobrzykowicach przy ul. Brylantowej i Szafirowej. Jest to kameralne osiedle składających się z czterech budynków o wysokim standardzie, usytuowane w wyśmienicie skomunikowanej lokalizacji. Wszystkie trzykondygnacyjne budynki będą posiadały nowoczesne windy, duże szklane balkony. Całość usytuowana będzie na zamkniętym osiedlu wśród dużej zieleni i placu zabaw. Na

  Osiedle Brylantowe

  od 8 099 /m2
  ul. Brylantowa , Dobrzykowice, wrocławski(1.3 km od Wrocławia)
  Invest House Sp z o.o. SK

Kontakt

Invest House Sp z o.o. SK logo
Invest House Sp z o.o. SK
Wrocław, ul. Pułaskiego 22
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: