IMMO BUILDING Sp. z o.o. DEVELOPERS Sp. k. logo

IMMO BUILDING Sp. z o.o. DEVELOPERS Sp. k.

Luboń, al. Jana Pawła II 18
O nas
Kontakt

Informacje o nas

IMMO INVEST to firma, która powstała z połączenia i doświadczenia firmy rodzinnej. Działamy na rynku wielkopolskim od 1993 roku. Do użytku oddaliśmy ok. 1000 mieszkań oraz domów, które znalazły szybko swoich nabywców oraz na stałe wtopiły się w architekturę wielkopolskich miast.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wznoszonych mieszkań i domów, których wykonanie opieramy na łączeniu najnowocześniejszych technologii z tradycyjnymi materiałami. Pozwala to spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Dajemy klientowi gwarancję terminowości ukończenia inwestycji, profesjonalizm oraz wysokiej klasy wykończenia za rozsądną cenę. Ogromną wagę przywiązujemy do użyteczności naszych mieszkań i domów, do ich estetyki, wygody, dbając przy tym o wysoki poziom projektowanych budynków mieszkalnych.

Uznanie firmy potwierdzają sami zadowoleni klienci, którzy znajdują w naszej ofercie mieszkania i domy swoich marzeń. Wracają do nas po zakup następnych inwestycji, co sprawia, że cieszymy się solidną pozycją na rynku i możemy spełniać oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Kontakt

IMMO BUILDING Sp. z o.o. DEVELOPERS Sp. k. logo
IMMO BUILDING Sp. z o.o. DEVELOPERS Sp. k.
Luboń, al. Jana Pawła II 18
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: