HS Development Sp. z o.o. logo

HS Development Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Bracka 25
O nas
Kontakt

Informacje o nas

HS Development Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą developerską działającą od 2004 roku na terenie Warszawy i okolic. Zajmuje się realizacją i sprzedażą inwestycji mieszkaniowych jednorodzinnych.

Kapitał założycielski spółki wynosi 250 tys. zł, a w skład zarządu wchodzą osoby z dużym i bogatym doświadczeniem. Zdobywali je na stanowiskach kierowniczych w największych spółkach developerskich w Polsce.Naszym priorytetem jest tworzenie mini-osiedli w atrakcyjnych lokalizacjach, łączących dogodny dojazd do centrum Warszawy z komfortem życia z dala od zgiełku miasta. Nasze realizacje cechuje bardzo nowoczesna architektura.

Profesjonalne, wysokiej jakości projekty, zakładają funkcjonalność pomieszczeń przy wykorzystaniu najlepszych technologii i materiałów budowlanych.Klienci HS Development mogą liczyć na fachowe doradztwo, pomoc w pozyskaniu kredytu oraz indywidualne podejście przy ustalaniu harmonogramu wpłat.Nasza firma zapewnia najwyższą jakość usług, gwarantuje pewność, bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

HS Development Sp. z o.o. logo
HS Development Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Bracka 25
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: