House & Home Sp. z o.o. logo

House & Home Sp. z o.o.

krakowski, Mogilany, ul. Wschodnia 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Prezentujemy Państwu firmę HOUSE&HOME, specjalizujemy się w działalności deweloperskiej oraz wykonawstwie instalacji elektrycznych.

Jako deweloper działamy na rynku niedługo, ale posiadamy bogate doświadczenie, ponieważ z budową domów jednorodzinnych mamy do czynienia już od 10 lat. Przez te lata poznawaliśmy rynek, współpracowaliśmy z wieloma firmami budowlanymi, deweloperami, poznawaliśmy ich metody pracy, jakość i estetykę wykonania, co pozwoliło nam wybrać te najlepsze firmy, a poprzez rozmowę z klientami poznawaliśmy ich oczekiwania i staraliśmy się szukać jak najlepszych rozwiązań.

Naszą wiedzę i doświadczenie postanowiliśmy spożytkować zakładając naszą firmę deweloperską. Wiemy, że poprzez współpracę z najlepszymi fachowcami i hurtowniami oferującymi nam dobry towar w atrakcyjnych cenach jesteśmy gotowi dać naszym klientom to czego potrzebują- tanie i dobre domy jednorodzinne.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

House & Home Sp. z o.o. logo
House & Home Sp. z o.o.
krakowski, Mogilany, ul. Wschodnia 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: