HOUSE DEVELOPMENT Spółka Komandytowa logo

HOUSE DEVELOPMENT Spółka Komandytowa

Oborniki, Wybudowanie 40
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma HOUSE DEVELOPMENT SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Obornikach przy ulicy Wybudowanie 40, wpisana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000274974, jest inwestorem, deweloperem oraz asset managerem na rynku nieruchomości w Polsce.

HOUSE DEVELOPMENT SPÓŁKA KOMANDYTOWA specjalizuje się w ekskluzywnych, kameralnych projektach deweloperskich. Dysponujemy sprawdzonymi procedurami inwestorskimi, prawnymi, technologicznymi i organizacyjnymi, co pozwala nam stawić czoło najtrudniejszym zadaniom.

Zakres działalności:

Jednym z obszarów aktywności naszej firmy jest budowa i sprzedaż domów, mieszkań oraz lokali handlowo-usługowych. Od kilku lat prężnie działamy na poznańskim rynku nieruchomości. Inwestycje House Development wyróżniają się wsród innych ofert przede wszystkim przemyślanymi koncepcjami i nowoczesnymi projektami architektonicznymi oraz najwyższą jakością wykorzystywanych do budowy materiałów.

Zróżnicowana oferta obejmuje:

domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o powierzchni użytkowej od 86 do 300 mkw.

mieszkania i apartamenty o metrażach od 34 do 185 mkw.

lokale usługowe w parterach budynków wielorodzinnych

galerie handlowo-usługowe z lokalami na sprzedaż i wynajem

obiekty usługowo-handlowe.

O sukcesie naszych inwestycji w ogromnym stopniu decyduje lokalizacja. Nasze projekty są realizowane w najbardziej atrakcyjnych miejscach. Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości projektu architektonicznego planowanych budowli. Oferowane przez nas wnętrza charakteryzuje przestrzenność i dbałość o wygodę przyszłego użytkownika. Chcemy by oprócz funkcjonalności nasze obiekty cechowała wyrafinowana architektura.

Strategia:

koncentracja na najlepszych lokalizacjach w centrach miast oraz nowych osiedlach mieszkaniowych

najwyższe standardy usług

profesjonalizm w działaniu przy realizacji kolejnych inwestycji

Kontakt

HOUSE DEVELOPMENT Spółka Komandytowa logo
HOUSE DEVELOPMENT Spółka Komandytowa
Oborniki, Wybudowanie 40
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: