HAVEN Nieruchomości logo

HAVEN Nieruchomości

Swarzędz, ul. Kupiecka 17
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferujemy profesjonalną obsługę transakcji sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości koncentrując swoje działania na terenie Swarzędza i okolic.

W naszej bazie znajdą Państwo ofertę mieszkań, domów, działek oraz nieruchomości komercyjnych z rynku wtórnego, jak i nowe inwestycje deweloperskie (Osiedle domów w Zalasewie przy ulicy Planetarnej, Osiedle domów w Rabowicach, Inwestycja mieszkaniowa w centrum Swarzędza przy ulicy Zamkowej 30, Mieszkania w centrum Swarzędza).

Współpracujemy z biurami nieruchomości, doradcami finansowymi, notariuszami i innymi podmiotami prawnymi, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową obsługę przy zakupie wymarzonych "czterech kątów", bądź przy sprzedaży Państwa nieruchomości.

Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, Kodeks Etyki Zawodowej oraz Standardy Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

HAVEN Nieruchomości logo
HAVEN Nieruchomości
Swarzędz, ul. Kupiecka 17
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: