GRUNTER logo

GRUNTER

podkarpackie, Tajęcina 60A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma GRUNTER posiada w swoich szeregach ludzi czynnie pracujących w branży budowlanej i developerskiej od 2001 roku. Swoje inwestycje sukcesywnie realizujemy na rynku lokalnym, specjalizując się w budowie energo-oszczędnych domów jedno i wielo-rodzinnych. Zapewniamy kompleksową obsługe inwestycji: rozpoczynając od fazy indywidualnego projektu, przechodząc przez etap budowy, kończąc na pełnych pracach wykończeniowych, łącznie z ogrodzeniem terenu.

Swoją działalność operamy na doświadczeniach najlepszych firm na rynku. Starannie przygotowujemy sie do każdej inwestycji, a naszym priorytetem jest solidność oraz estetyka wykonania, co sukcesywnie uzyskujemy, stosując najlepsze materiały budowlane i sprawdzone technologie. Działamy w przemyślany sposób, w fazie projektowania zwracając szczególną uwagę na funkcjonalność tworzonych przez nas budynków.

Realizowane przez nas inwestycje w pełni spełniają najwyższe standardy oraz gwarantują Państwu bezpieczną przyszłość. Stawiamy na rzetelność, jakość obsługi i wykonania oraz atrakcyjność oferty. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

Kontakt

GRUNTER logo
GRUNTER
podkarpackie, Tajęcina 60A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: