Grundwert Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa logo

Grundwert Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Wrocław, ul. Sygnałowa 78a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Założyciele Grupy Grundwert od ponad 30 lat są znani na międzynarodowym rynku nieruchomości. Grundwert-USA swoją deweloperską działalność prowadzi głównie w Niemczech i Stanach Zjednoczonych, gdzie z ogromnym sukcesem zrealizowała szereg projektów zarówno w sektorze handlu wielkopowierzchniowego, biurowych, jak i inwestycji mieszkaniowych.

We wszystkie nasze projekty zaangażowani są wysoce wykwalifikowani specjaliści z branży budowlanej, architekci, inżynierowie, managerowie projektu, specjaliści w zarządzaniu aktywami na rynku nieruchomości. Każda inwestycja jest precyzyjnie przygotowywana: dogłębnie analizujemy rynek, szczegółowo przygotowujemy dane techniczne i ekonomiczne oraz dbamy o jakość wykonania i terminowość oddania inwestycji.

W związku z silną pozycją finansową spółki, jak również nieskazitelną historią kredytową, czas realizacji inwestycji od fazy projektu do oddania gotowych mieszkań jest krotki a cały proces inwestycyjny gwarantuje 100% bezpieczeństwo kupującym. Dodatkowo oferujemy dogodny system zakupu w postaci płatności 10:90, co dodatkowo wpływa na komfort kupujących, ograniczając ich ryzyko finansowe.

Główna siedziba firmy znajduje się w centrum Berlina, firma posiada również biuro w Filadelfii (USA), a także od 2011 r. we Wrocławiu.

Dogłębna analiza polskiego rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska, zaowocowała podjęciem przez Grundwert decyzji o zaangażowaniu naszego potencjału w pierwszą inwestycję we Wrocławiu.

Lokalizacja biura w stolicy Dolnego Śląska nie jest przypadkowa. Miasto Wrocław to jedna z ważniejszych aglomeracji Polski, cechuje ją duża prężność gospodarcza oraz szerokie perspektywy rozwojowe.

Nasz projekt we Wrocławiu obejmuje 122 mieszkania w zabudowie typu ,,wille miejskie”. Wiodącym założeniem inwestycji jest zaoferowanie małej i średniej wielkości mieszkań o wysokim standardzie użytkowym, doskonale zlokalizowanych komunikacyjnie oraz położonych w pobliżu terenów rekreacyjnych.

Nasze mieszkania są wysoce konkurencyjne na rynku, i uzupełniają ofertę mieszkaniowa, pozostając w zasięgu kredytowym zarówno młodych małżeństw jak i innych zainteresowanych klientów. Plany inwestycyjne Grundwert Polska zakładają konsekwentną ekspansję w innych regionach kraju, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku mieszkaniowego w Polsce.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Grundwert Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa logo
Grundwert Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Wrocław, ul. Sygnałowa 78a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: